دستبند مغناطیسی

مغناطیس از سالیان مربوط به قبل از میلاد مسیح در چین برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشد.سازندگان دستبند مغناطیسی بر این باورند که استفاده از این جواهرات موجب کاهش درد ، درمان سرطان و افزایش جریان خون و تقویت سیستم بدنی بسیار موثر بوده و خواص درمانی بسیاری دارد. اغلب زیورالاتی که در آن ها مغناطیس استفاده شده و در بازار وجود دارند دارای مغناطیس ثابت و یا ایستا هستند.

دستبند مغناطیسی چیست

استفاده از این دستبند موجب افزایش جریان خون در رگ ها شده و خاصیت رسانایی خون را زیاد میکند. استفاده از دستبند های مغناطیسی موجب افزایش تعداد یون ها شده و این افزایش تعداد یون موجب افزایش جریان خون در بدن میشود. همچنین طرفداران بدلیجات بر این باورند که مغناطیس مواد ته نشین شده در دیواره سرخرگ ها را کم کرده و خون را تصفیه میکند. وجود این ماده نزدیک بدن انسان باعث میشود که رشد سلول های سرطانی متوقف شده و اسیدیته بدن کاهش یابد.

روش استفاده از دستبند های مغناطیسی این دستبند نیز مانند دستبند های دیگر بستگی به به سلیقه فرد دارد هم میتواند تنگ و جمع و جور باشد هم آزاد اما بهتر است به حالت معمولی قرار بگیرد و کمی در مچ دست حرکت داشته باشد.برخی افراد بعد از استفاده از دستبند های مغناطیسی تنگ و کوچک دستشان عرق کرده و به مرور می سوزد به همین علت به شما پیشنهاد میکنیم که دستبندی که انتخاب میکنید نه خیلی تنگ باشد نه خیلی گشاد. سازندگان این دستبند ها بر این باورند که مغناطیس بیشترین تاثیر خود را در شب بر بدن انسان میگذارد.

خواص درمانی دستبند مغناطیسی

 

به شما توصییه میکنیم از این زیور در هنگام بارداری ،خونریزی های داخلی و نزدیک زخمهای باز استفاده نکنید. دستبند های مغناطیسی دارای مقادیر بسیار زیادی آهن هستند و احتمال اکسید شدن آن ها بسیار زیاد است و این نکته را هم مورد توجه قرار دهید که ضربه و مواد شیمیایی خواص مربوط به بدلیجات مغناطیسی را از بین میبرد. هنگامی که دست بندتان شما کثیف شد و قصد شستن آن را داشتید سراغ مواد شیمیایی و آب نروید و از پارچه نرم و خشک استفاده کنید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت  دستبند طلا زنانه و قیمت دستبند طلا مردانه را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *