whatsapp

دستبند طلا زنانه

نمایش 1–15 از 282 نتیجه

دستبند طلا زنانه تنوع مدل و طرح های زیادی را در بر میگیرند.مدلهای زنجیری، مدلهای النگویی، مدلهای طرح هندسی و بسیاری مدلهای دیگر،جملگی می توانند از طلای زرد یا طلای سفید یا رنگهای دیگری از طلا و یا از بدلیجات مختلف ساخته شوند. حال در زیباسازی هر قطعه، می توان از سنگ های رنگی و یا قیمتی و مرواریدها اعم از بدلی یا اصلی بهره برد.از زمانهای بسیار قدیم ، شاید بیش از ۲۵۰۰ سال پیش، بشر به ساخت جواهرات همت گماشته است.آثاری از این دست بسیار یافت گردیده و همه از اهمیت ساخت و استفاده از زیورآلات علی الخصوص طلا را گواهی میدهند.

دستبند طلا زنانه با تنوع قیمت

طرح دستبند زنانه جدید می تواند سنگین و از قیمت بالا برخوردار باشند و یا از قطعه ای طلای سبک در دستبند زنانه استفاده نمود تا قیمت کمتری داشته باشد. این محدوده می توانند با استفاده از سنگ های قیمتی و یا الماس بسیار بیشتر شود و یا یک قطعه طلای با وزن بسیار پایین را همراه چرم تبدیل به دستبند نمود که از قیمت بسیار پایینی برخوردار خواهد شد و در نتیجه طیف وسیعی از خریداران را به خود جذب خواهد نمود.

دستبند طلا زنانه جدید با قیمت

در مدلهای این صفحه سعی شده است از ترکیب برخی سنگ های رنگی و یا چرم همراه یک قطعه ی طلا به مدلهای جوان پسند که از قیمتی نسبتا پایین برخوردارند برسیم.با این سبک طراحی، طیف وسیعی از جوانان قدرت انتخاب خوبی خواهند داشت و چون قیمت مناسبی این محصولات دارند، بخش وسیع تری از شما جوانان می توانید آن را خریداری نمایید.

همانطور که ملاحظه می فرمایید قطعه ی طلا استفاده شده در این دستبندها تنوع خوبی دارند از جمله: طرح قلب، طرح کارتیه، طرح ماهک، طرح قفس و همچنین طرح ماههای سال که همگی از طرح های مورد پسند جوانان است.

آشنایی با دستبند کارتیه طلا زنانه : این طرح که از نام و مدل خاصی به نام کارتیه گرفته شده است که از محبوبیت جهانی برخوردار است و نام دستبند کارتیه طلا زنانه جدید بر فروش این مدل نیز بسیار پر اثر خواهد بود.

قیمت دستبند کارتیه طلا زنانه تهران

شما همواره می توانید در بخش فروشگاهی سایت اقدام به ثبت سفارش کرده و درخواست خرید و تحویل رایگان درب منزل همراه بیمه را داشته باشید و یا از قیمت لحظه ای محصول مورد نظر خود مطلع شوید. همچنین در این صفحه می توانید دستبند طلا زنانه جدید با قیمت مشاهده کنید.

ارسال تمامی محصولات به صورت رایگان در سراسر کشور با بیمه