whatsapp

دستبند طلا زنانه

نمایش 1–15 از 289 نتیجه

دستبند طلا زنانه تنوع مدل و طرح های زیادی را در بر میگیرند.مدلهای زنجیری، مدلهای النگویی، مدلهای طرح هندسی و بسیاری مدلهای دیگر،جملگی می توانند از طلای زرد یا طلای سفید یا رنگهای دیگری از طلا و یا از بدلیجات مختلف ساخته شوند. حال در زیباسازی هر قطعه، می توان از سنگ های رنگی و یا قیمتی و مرواریدها اعم از بدلی یا اصلی بهره برد.از زمانهای بسیار قدیم ، شاید بیش از ۲۵۰۰ سال پیش، بشر به ساخت جواهرات همت گماشته است.آثاری از این دست بسیار یافت گردیده و همه از اهمیت ساخت و استفاده از زیورآلات علی الخصوص طلا را گواهی میدهند.

خرید دستبند طلا زنانه

طرح دستبند زنانه جدید می تواند سنگین و از قیمت بالا برخوردار باشند و یا از قطعه ای طلای سبک در دستبند زنانه استفاده نمود تا قیمت کمتری داشته باشد. این محدوده می توانند با استفاده از سنگ های قیمتی و یا الماس بسیار بیشتر شود و یا یک قطعه طلای با وزن بسیار پایین را همراه چرم تبدیل به دستبند نمود که از قیمت بسیار پایینی برخوردار خواهد شد و در نتیجه طیف وسیعی از خریداران را به خود جذب خواهد نمود.

در مدلهای این صفحه سعی شده است از ترکیب برخی سنگ های رنگی و یا چرم همراه یک قطعه ی طلا به مدلهای جوان پسند که از قیمتی نسبتا پایین برخوردارند برسیم.با این سبک طراحی، طیف وسیعی از جوانان قدرت انتخاب خوبی خواهند داشت و چون قیمت مناسبی این محصولات دارند، بخش وسیع تری از شما جوانان می توانید آن را خریداری نمایید.

قیمت دستبند طلا زنانه

شما همواره می توانید در بخش فروشگاهی سایت اقدام به ثبت سفارش کرده و درخواست خرید و تحویل رایگان درب منزل همراه بیمه را داشته باشید و یا از قیمت دستبند طلا زنانه مورد نظر خود مطلع شوید.