دستبند طلا مردانه

Showing 1–12 of 13 results

دستبند همواره به عنوان یکی از زیبا ترین نوع جواهرات هم برای زنان و هم برای مردان در طول تاریخ استفاده می شده . استفاده ان در بین زنان تمام طبقات جامعه رایج بوده ولی مردان اشرافی بیشتر از طلا و جواهر به خصوص دستبند طلا مردانه استفاده می کردند.

در قدیم دستبد های طلا برای مردان بیشتر نماد اشرافی و بزرگمردی داشت تا جنبه زینتی . اما امروزه با طرح ها و دیزاین  های جدیدی که برای زیور الات مردانه می ایند هم می توان از این جواهرات هم استفاده کرد. زیورالاتی که در عین حفظ ظاهر مردانه نشان دهنده ویژگی های اخلاقی اقایان هم هست.

برند های معروفی من جمله سواروسکی زیور الات مردانه در انواع مدل ها تولید می کنند. از مدل های دستبند طلایی که بیشتر توسط مردان استفاده می شود می توان دستبند طلای چرمی و دستبند طلای زنجیری را نام برد.

خرید دستبند طلا مردانه

جدید ترین دستبند طلا مردانه سال 2020 این دستبند ها که عموما مدل مردانه شان ضخیم تر و کلفت تر از نمونه های زنانه است در بین مردان محبوبیت بسیار بالایی دارند زیرا هم با سبک های اسپرت و غیر رسمی قابل استفاده اند هم با لباس رسمی و خصوصا کت و شلوار. در واقع بهترین نوع استفاده ار ان با لباس های رسمی است زیرا رسمی بودن فرد را تایید می کند و شخص را جنتلمن تر جلوه می دهد.

دستبند طلای چرم مردانه

این نمونه از دستبند ها بسیار سبک هستند و توسط برند های در طرح های مختلف تولید می شوند. وزن کم این دستبند ها و جلوه اسپرتی که دارند سبب شده تا در بین اقایان جوان تر بسیار بیشتر استفاده شوند. قسمت طلای این دستبند ها را اکثرا از طلای 18 عیار می سازند و بیشتر دیزاین های ان شامل نماد هایی مانند سمبل های ماه تولد یا عدد و یا حتی اسم فرد است.

فروش ویژه انواع دستبند طلا زنانه