گوشواره طلا زنانه

سفارش گوشواره طلا زنانه در جدید ترین طرح های سال ساخته شده از طلا با عیار های مختلف به سفارش مشتری و مناسب برای استایل های رسمی و غیر رسمی + ارسال رایگان کالا به تمام شهر های ایران همراه با بیمه

 • چطور می توانیم از گالری گلدر گوشواره طلا زنانه خریداری کنیم ؟
  شما می توانید به دو شکل حضوری و آنلاین برای خرید از گالری اقدام کنید. آدرس شعبه های بوشهر و تهران و همچنین شماره های تماس را می توانید در صفحه تماس با ما مشاهده کنید.
 • نحوه پرداخت و ارسال محصول چگونه است ؟
  به راحتی با افزودن هر محصول به سبد خود می توانید با گزینه نهایی خرید به صفحه درگاه بانکی رفته و با وارد کردن اطلاعات خود خرید را ثبت کنید محصول در نهایت پس از 5 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
 • روش محاسبه قیمت هر گوشواره زنانه چگونه است ؟
  فرمول ثابتی که برای به دست آوردن قیمت نهایی هر قطعه طلا به کار می رود : مالیات 9% + 7% سود + {وزن طلا * (اجرت ساخت + قیمت یک گرم طلا 18 یا 24 عیار)} دقت کنید در صورت استفاده از سنگ یا نگین در گوشواره زنانه، قیمت آن به شکل جدا محاسبه می شود.
 • راهنمای خرید گوشواره با توجه به فرم چهره
  اولین قدم شناخت فرم صورت است که به پنج شکل گرد، بیضی، مثلثی، مربعی، و قلبی وجود دارد. گرچه انتخاب گوشواره کاملا سلیقه ای است ما انتخاب درست بر اساس فرم صورت می تواند چهره ما را زیباتر کند.
  اگر صورت شما مثلثی یا قلبی است، گوشواره های آویز و اشکی، اگر فرم صورت بیضی است گوشواره های میخی، اگر شکل صورت شما گرد است گوشواره های حلقه ای، اگر چهره مربعی دارید گوشواره های بلند و آویز مناسب شما است و اگر صوررتتان بیضی است بسیار خوش شانس هستید چون می توانید از اکثر گوشواره ها استفاده کنید
 • مهم ترین نکات در مراقبت از گوشواره طلا
  تا حد امکان از خیس شدن آن جلوگیری کنید پس بهتر است در هنگام استحمام یا رفتن به استخر گوشواره از گوش جدا شود.
  به مانند طلا های دگر هیچ گونه عطر یا اسپری نباید با آن برخوردی داشته باشد.
  اگر قرار است از کلاه استفاده کنید احتیاط لازم را در مقابل آسیب به گوش و گوشواره خود باشید.

نمایش 1–15 از 46 نتیجه