whatsapp

دستبند چرم طلا

نمایش 1–15 از 34 نتیجه

دستبند چرم طلا همواره به عنوان یکی از زیبا ترین نوع جواهرات هم برای زنان و هم برای مردان در طول تاریخ استفاده می شده . استفاده آن در بین زنان تمام طبقات جامعه رایج بوده ولی مردان اشرافی بیشتر از طلا و جواهر به خصوص دستبند چرم طلا استفاده می کردند.

در قدیم دستبد های طلا برای مردان بیشتر نماد اشرافی و بزرگمردی داشت تا جنبه زینتی . اما امروزه با طرح ها و دیزاین های جدیدی که برای زیور آلات آقایان می ایند هم می توان از این جواهرات هم استفاده کرد.

برند های معروفی من جمله سواروسکی زیور الات مناسب آقایان در انواع مدل ها تولید می کنند. از مدل های دستبند طلایی که بیشتر توسط مردان استفاده می شود می توان دستبند طلای چرمی و دستبند طلای زنجیری را نام برد.

خرید دستبند چرم طلا

جدید ترین دستبند چرم طلا این دستبند ها که عموما مدل چرم شان ضخیم تر و کلفت تر از نمونه های زنانه است در بین مردان محبوبیت بسیار بالایی دارند زیرا هم با سبک های اسپرت و غیر رسمی قابل استفاده اند هم با لباس رسمی و خصوصا کت و شلوار. در واقع بهترین نوع استفاده ار ان با لباس های رسمی است زیرا رسمی بودن فرد را تایید می کند و شخص را جنتلمن تر جلوه می دهد.

این نمونه از دستبند ها بسیار سبک هستند و توسط برند های در طرح های مختلف تولید می شوند. وزن کم این دستبند ها و جلوه اسپرتی که دارند سبب شده تا در بین اقایان جوان تر بسیار بیشتر استفاده شوند. قسمت طلای این دستبند ها را اکثرا از طلای 18 عیار می سازند و بیشتر دیزاین های ان شامل نماد هایی مانند سمبل های ماه تولد یا عدد و یا حتی اسم فرد است.