whatsapp

دستبند طلا زنجیری

نمایش 1–15 از 82 نتیجه

زنجیر قطعه ای فلزی است که از حلقه های فلزی متصل به هم تشکیل می شود از جمله فلز هایی که در ساخت زنجیر استفاده می شود می توان به طلا نقره مس و آهن اشاره کرد که از فلزات دیگر بیشتر استفاده می شود. به دلیل شکل پذیری راحت طلا نسبت به سایر فلزات از دوران باستان از آن برای ساخت قطعه های فلزی بسیاری استفاده می شد. در حوزه جواهرات هم دستبند زنجیری احتمالا جزو قدیمی ترین نوع دستبند ها هستند.

البته درست است که دستبند هایی که امروزه ساخته می شوند ظاهر مطلوب تری دارند و عیار طلای شان بالاست و دستبند هایی که در قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند عیاری حتی کمتر از 10 داشتند. جدیدترین مدل دستبند زنجیری طلا که پیدا شده در مناطقی مثل ایران و هند نشان از قدمت بسیار بالای این زیورآلات دارد که  از ان برای زیبایی و جنبه های معنوی استفاده می کردند و هم آقایان به عنوان نماد اشرافزادگی و سلطنتی آنها را در دستانشان می انداختند.

قیمت دستبند زنجیری طلا

از قرن نوزده میلادی برند های بسیاری در زمینه جواهر فعالیت می کنند. برند های شناخته شده ای مانند هرمس و سواروسکی در زمینه دستبند های زنجیری زبانزد خاص و عام هستند. این برند ها با تولید دستبند های زنجیری لاکچری و خاص آن هم برای مردان و هم برای بانوان سبب ایجاد حصی خاص در اشخاص و افزایش اعتماد به نفس افراد می شوند. یکی از دلایل محبوبیت این برند ها این است که دستبند هایشان بسیار سبک هستند و عملا در هر موقعیتی قابل استفاده میباشد و برای افرادی که روزانه فعالیت های بسیاری اعم از ورزش می کنند مناسب هستند.

همچنین دستبند زنجیری و جدید ترین مدل دستبند طلای زنجیری سال 2020 که در بخش فروشگاه بوده به طور اختصاصی به وسیله سایت گلدر کالا به فروش می رسد. فرایند مشخص شدن قیمت نیز از طریق الگوریتم های بروز شده وب سایت هر ساعت انجام می پذیرد تا قیمت دستبند زنجیری طلا بر اساس قیمت همان روز و ساعت معین شود.