whatsapp

دستبند طلا پهن

نمایش 1–15 از 52 نتیجه

همانطور که میدانید طلا و جواهرات برای خانم ها دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و همیشه برای طلا و جواهرات هزینه های خوبی میکنند. یکی از مدل هایی که خانم های جوان و خانم هایی که سن بالایی دارند از آنها استفاده بسیار بالا و خوبی دارند دستبند طلای پهن بوده که باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم ها میشود و به دلیل آنکه وزن بالایی دارند بیشتر استفاده میشوند.

خرید دستبند طلا پهن

به دلیل اینکه تقاضا برای این مدل دستبند بسیار زیاد بوده و تمام برند های موجود این مدل جواهرات را برای تولید گذاشته اند و توانستند فروش بسیار خوبی از این مدل ها بدست آورند. اما برندی که شاید بتوان گفت یکی از بهترین ها در جواهرات است آن سواروسکی بوده که این برند طی سالیان دراز فعالیت و کسب تجربه سلیقه بانوان و آقایان را در هر سال می شناسد و  دستبند هایی متناسب با شخصیت انها تولید می کند. تکپوش ها عمده این دستبند ها را تشکیل می دهند اگرچه دستبند های زنجیری پهن و تنیسی پهن مطابق با خواست مشتریان توسط برند های زیور آلاتی تولید می شوند.

قیمت تک پوش طلا نیز به صورت آنلاین با الگوریتمی خاص با قیمت روز و لحظه طلا محاسبه میشود و شما میتوانید قیمت ها را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید.