ست کردن دستبند طلا با لباس

حالا با این لباس کدوم یکی از طلاهامو استفاده کنم؟!!! و یا کدام استایلم را خراب می کند؟!این دغدغه برای اکثر بانوان پیش می آید و یا خواهد آمد.چگونه می توان برای حل این دغدغه فکری راهی را به خانم ها پیشنهاد کرد؟ برای داشتن ظاهری جذاب و زیبا باید نکاتی را در مورد ست کردن دستبند طلا با لباس  و با هم در نظر داشته باشیم.هرچند کم اهمیت جلوه می کنند، اما همین نکات پیش پا افتاده به شما کمک خواهد کرد.

  •  وقتی لباستان رسمی است انواع پیراهن های بلند زنانه،چه ساده باشند چه طرح دار لباس رسمی محسوب میشود.برای انتخاب کردن زیورآلات مناسب با لباس رسمی،از جواهراتی استفاده کنید که دارای زرق و برق زیاد هستند و یا از دستبند طلای زنانه ای استفاده کنید که روی آنها با سنگ های قیمتی کار شده است.

نکات ست کردن دستبند طلا با لباس

ست کردن چند دستبند طلا با هم

ست کردن دستبندهایی که دارید بطور درست خودش ایجاد یک خلاقیت است. اگر به دنبال انجام دادن این کار هستید،زودتر دست بکار شوید و بهانه ها را کنار بگذارید. این نکته را در نظر داشته باشید که ست کردن دستبندها با توجه به نوع لباس پوشیدن و … اول باید با روحیه شما سازگار باشد.

اینکه همزمان باهم چند النگو بپوشید اصلا ایده جدیدی نیست اما خودش ایجاد انگیزه ای جدید است. اینکه می گوییم ایده خوبی نیست به این معنی است که جعبه دستبند هایتان را باز کنید و هرچه دلتان خواست بیندازید؟ ترکیب دستبند طلا مردانه و دستبند طلا زنانه به سلیقه شما بستگی دارد اما دقت کنید که چه ستی را در چه موقعیتی استفاده می کنید.به عنوان مثال اگر سرکار می روید باید به این موضوع  توجه کنید که کسی از صدای برخورد النگوها به هم خوشش نمی آید پس با توجه به محیطی در آن قرار دارید،اقدام به استفاده از زیورآلات کنید. خیر ابتدا از یک شروع ساده همه چیز را آغاز کنید.

ابتدا از یک دست و 3/4 عدد دستبند شروع کنید البته از دستبندهایی استفاده کنید که دارای یک ویژگی مشترک هستند به عنوان مثال اگر یک دستبند شما دارای نگین است بقیه را هم از نوع نگین دار بردارید و روی یک مچ امتحان کنید تا ببینید باهم ست می شوند یا خیر. از جنس های مختلف دستبند استفاده کنید وقتی تصمیم به ست کردن دستبندها گرفته اید،قطعا می خواهید که دیده شوند و در چشم باشند پس از رنگ ها و طرح های مختلف برای ست کردن استفاده کنید.به عنوان مثال در کنار رنگ زرد و نقره مثلا یک دستبند چرم بکار بگیرید.

ست کردن دستبند با لباس

تعداد دستبندهای توان بیش از حد زیاد باشد بطور کلی اگر تمرکز لازم را روی ست کردن دستبندها گذاشته اید، می توانید زیورآلات خود را چندین مرتبه با ترکیب های متفاوت استفاده کنید. زمانی که شما لباس تک رنگ می پوشید بهترین زمان برای ست کردن دستبند طلا زنجیری است.

آموزش ست کردن چند دستبند با لباس

  • وقتی لباستان رسمی نیست در این شرایط دست شما برای انتخاب زیورآلات باز است. مثلا فرض کنید به جشن تولد دوستانه ای دعوت شده اید،زیورآلات زرق و برقی را کنار بگذارید زیرا این نوع زیورآلات به درد جشن های دوستانه نمی خورد.
  • یکی از رایج ترین اشتباهات انتخاب کردن زیورآلات شلوغ برای لباس های شلوغ است.وقتی لباستان شلوغ است به عنوان مثال شما یک پیراهن زنانه زیبا که گلدوزی شده است یا چین دار گلی گلی به تن دارید و میخواهید برای این نوع پوشش یکی از جواهرات مناسب را انتخاب کنید،

بهتر است تمام جواهرات که روی آنها زیاد کار انجام شده است را کنار بگذارید،برای این نوع لباس پوشیدن باید از زیورآلات ساده استفاده کنید. استفاده از این نوع زیورآلات در صورتی قابل استفاده است که لباس شما یک رنگ باشد. بد نیست در صورت داشتن تعداد زیاد جواهر و دستبند نحوه ست کردن چندین دستبند با لباس را هم مورد توجه قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *