دستبند طلا سکه ای

یک مدل از دستبندهای طلای زنانه ، دستبند طلای سکه ای زنانه است. با اینکه این مدل طرفداران نسبتا محدودی دارد ولی به هر شکل بخشی از فروش فروشندگان را به خود اختصاص داده است و امکان عبور و عدم تولید این مدل به سبب همان مشتری ها امکان پذیر نیست.این خود گواه وجود خریداران ویژه این محصول است.

تصویری که در زیر مشاهده می کنید یک دستبند متشکل از تعدادی سکه است که بوسیله حلقه های کوچک به یکدیگر متصل شده اند.این طرح در واقع یک طرح قدیمی است که با اندکی تغییر در دسترس خریداران قرار داده شده است.

 

ورود به فروشگاه
arrow_forward adjustدستبند زنانه + ارسال رایگان با بیمه

دستبند سکه دار مدل قفلی

مدل دومی که در عکس زیر قابل مشاهده است یک مدل دستبند سکه ای زنجیری نازک است که در ساختار آن از چند سکه به صورت آویز استفاده شده. از این دستبند میتوان در مهمانی ها استفاده کرد.همچنین به همراه این دستبند از دستبند ساده طلا زنانه نیز میتوان استفاده کرد.

مدل های دستبند طلا سکه ای

مدل سومی که برای معرفی به شما عزیزان می خواهیم معرفی کنیم مشابه طرح اول است ولی با تراکم بیشتر سکه ها زیبایی بیشتری بدست آورده است و یکی از پرطرفدارترین مدل های مربوط به دستبند می باشد. طرحی که در تصویر بعدی مشاهده می کنید یک طرح ساده از ترکیب زنجیر و سکه است و به نسبت سایر مدل های سکه ای از قیمت مناسب تری برخوردار است.

دستبند سکه ای جدید

طرح بعدی یک طرح زیبا و شبیه به النگو بوده و در عین سادگی به نظر آمیخته به فضای امروزی را دارد. استفاده از این نوع دستبند در مجالس شما را با افتخار و غرور آمیخته خواهد نمود.

طرح ساده دستبند های سکه ای

قیمت دستبند سکه ای طلا زنانه

یکی از بهترین دستبند هایی است که مناسب خانم ها بوده که طرح های مختلفی مانند مدل گردنبند سکه ای طلا ، دستبند سکه ای طلا و … دارد که بسیار جذاب و زیبا هستند همچنین میتواند هدیه ای مناسبی برایشان باشد. اما همانطور که میدانید قیمت طلا روزانه و به صورت لحظه ای در حال تغییر بوده و هست ، شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستبند طلای زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری ، به صورت لحظه ای و روزانه به بخش فروشگاه ما مراجعه نمایید و همچنین از دیگر محصولات ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *