تک پوش طلا


دستبند طلا تک پوش یکی از محبوب ترین نمونه های دستبند طلا زنانه است که بانوان ایرانی می پسندند، دستبند های تک پوش به دستبند پهن و عریضی می گویند که به طور معمولا آنها را به شکل تکی در دست چپ به کار می برند. اگر شما هم از ان دسته بانوان مشکل پسندید و به دنبال دستبند طلای لاکچری هستید و از طرفداران مدل تک پوش‌ می باشید بهتر است این مطلب را بخوانید، چرا که برترین مدل‌ های تک پوش طلا را قرار است به شما معرفی دهیم.

فروش ویژه طلا
arrow_forward adjustفروش ویژه شب یلدا دستبند زنانه

بعضی از بانوان دوست دارند تک پوش طلا زنانه همیشه دست شان باشد، ولی بعضی دیگر تنها برای مراسمات و مجلس های مهم از آن استفاده میکنند، این مدل تک پوش‌های طلا بسیار زیبا و با شکوه هستند و برای به دست انداختن در مجالس بسیار مناسب هستند. می توانید در دست راست تان دستبند های و النگوهای با ضخامت کم بیندازید و برای دست چپتان تک پوشی زیبا انتخاب کنید.

دستبند تک پوش زنانه

انواع مدل تک پوش زنانه

مشتریان ما همیشه درباره این که تک پوش را در کدام دستشان بیندازند دو دلند و در واقع نمی دانند که باید کدام دست را انتخاب کنند. خب پاسخ این پرسش این است که اول از همه خودتان چه ترجیحی می دهید. چپ دست هستید یا راست دستید.

تک پوش طلا زنانه

دستبند هایتان را معمولا با چه زیورآلات و جواهرات دیگری استفاده می کنید اگر احیانا با النگو و دستبندتان قصد استفاده از ساعت را دارید بهتر است آنها را دست راست و ساعت را در دست چپ بیندازید اما اگر تنها از دستبند استفاده می کنید دست چپ گزینه معمول تری است.

تک پوش زنانه جدید

زمان خرید دستبند این نکته را در نظر بگیرید که به ویژه دستبند ها و النگو های ظریف یا جواهر نشان می توانند بر اثر ضربه آسیب ببینند یا پس هوشمندانه تر است برای افراد راست دست دستبند و النگو در دست چپ باشد و بر عکس.

قیمت تک پوش طلا زنانه

با در نظر گرفتن افزایش  قیمت بالای طلا طی سال های اخیر و پایین امدن درآمد ها خرید تک پوش طلا زنانه در این سال ها کاهش چشمگیری پیدا کرده

 

فروش ویژه
arrow_forward adjustفروش ویژه دستبند طلا پهن

اغلب بانوان و دختر خانم های نو جوان به خرید نمونه های بدلی یا نقره روی آورده اند که در بین این دو آپشن یعنی بدلی و نقره ما نقره را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که نقره به اضافه مزایا و فوایدی که برای مصرف کننده خود دارد بلکه هیچگاه بهای خود را از دست نداده و استحکام بسیار بیش تری نسبت به نمونه بدلی خود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *