دستبند طلا با طرح پاپیون

امروزه اکثر دختران و خانم های جوان از دستبند طلا زنانه با طرح پاپیون استفاده میکنند و همانطور که شما میدانید طرح های متنوع و مختلفی برای دستبند در بازار وجود دارد و به تعداد آن نیز روز به روز افزوده میشود. در این مطلب میخواهیم یکی از طرح های زیبا و دخترانه ، دستبند طلا با طرح پاپیون را به شما معرفی کنیم. این طرح اغلب مورد پسند دختران جوان قرار میگیرد و بهتر است در مهمانی های معمولی از آن استفاده شود.

اولین مدلی که در عکس زیر قابل مشاهده است دارای قسمتی مانند النگو ، زنجیر و سه پروانه متصل بهم و طلای زرد ساخته شده است. دستبند با طرح پاپیون به دلیل عدم وجود نگین در طراحی ، جز دستبند های ظریف و ساده نیز می باشد که مورد پسند اغلب خانم ها و دختران نیز قرار میگیرد.

دستبند طلا زنانه پاپیونی

 

دستبند طلا زنجیری که می خواهیم به شما معرفی کنیم یک آویز پاپیون مانند در وسط و دو زنجیر در دو طرف آن می باشد. این دستبند از طلای سفید ساخته شده است و مناسب استایل های اسپرت نیز می باشد.

دستبند طلا با طرح پاپیون طلای سفید

طرح سومی که قصد معرفی آن را به شما عزیزان داریم النگویی بسیار زیبا ساخته شده از طلای سفید میباشد. این النگو دارای قسمتی ساده و بدون طرح می باشد و قسمت جلویی آن طرح پاپیون دارد و روی آن نگین های نسبتا ریز بکار رفته است.

دستبند طلا با طرح پاپیون زنانه

طرح بعدی که در عکس زیر می توانید آن را مشاهده کنید دارای زنجیری نازک و یک آویز بسیار ساده پاپیون می باشد. این دستبند از طلای زرد ساخته شده و سادگی آن جذابیت دستبند را دوچندان کرده است.

خرید دستبند طلا با طرح پاپیون

همانطور که میدانید طلا جز کالا هایی است که در هر لحظه و هر زمان قیمتش متغیر بوده و همیشه در حال تغییر است که دلیل آن هم تحولات و تغییرات لحظه ای بازار ارز و سکه می باشد ، اگر میخواهید از قیمت دستبند طلا زنانه را به صورت دقیق و به روز مشاهده نمایید میتوانید از فروشگاه ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *