دستبند طلا با طرح مربع

دستبند طلا با طرح مربع : امروزه دستبند های ساده محبوبیت خاص خود را دارند و روز به روز به طرح ها و مدل های آنها افزوده می شود.یکی از طرح های ساده و پرفروش مربوط به اشکال هندسی است.اشکال هندسی در عین سادگی دارای جذابیت بسیاری است.در این مقاله با یکی از پرطرفدارترین اشکال هندسی و مدلهای متنوع آن آشنا خواهید شد، لازم به اشاره است که این شکل هندسی مربع بوده که با طرح های متفاوتی روی دستبندها استفاده و به فروش می رسد.

اولین طرحی که در تصویر زیر قابل مشاهده است از طلای زرد ساخته شده و یک آویز مربع شکل با نگین های ریز می باشد که این آویز توسط دو زنجیر از دو طرف به یکدیگر متصل شده اند.

دستبند طلا با طرح مربع زنانه

طرح دومی که می خواهیم به شما معرفی کنیم دارای طرحی ساده و زیبا می باشد. این دستبند از طلای سفید، یک زنجیر ظریف و ساده و آویز مربعی شکل ساخته شده است و به دلیل سادگی در طرح خود مورد پسند اغلب خانم های جوان قرار گرفته و جذابیت طرح را در فروش بی نظیر خود نمایان کرده است.

دستبند طلا با طرح مربع طلای سفید

دستبند طلا زنانه با طرح مربع

طرح سومی که در عکس زیر میتوانید مشاهده کنید از ترکیب دو زنجیر و هفت مکعب ساده و ظریف ساخته شده است. این دستبند از طلای سفید ساخته شده و مناسب استایل های اسپرت و ساده می باشد.

سدتبند طلا با طرح مربع فانتزی

طرح آخری که قصد معرفی آن را به شما عزیزان داریم از اتصال چند مربع نسبتا بزرگ بوجود آمده و از طلای سفید ساخته شده است.این طرح همان قدر که ساده است،همان قدر هم فانتزی به نظر می رسد.تلفیقی که در این طرح بکار رفته سبب جذب مشتریان ویژه ای شده است.

دستبند طلا با طرح مربع نقره ای رنگ

این دستبند همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید،روی هر مربع نگین هایی دارد که زیبایی و جذابیت دستبند را دوچندان میکند. از این دستبند میتوان در مهمانی های رسمی و یا مهمانی های معمولی و استایل های مختلف استفاده کرد همچنین این دستبند می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شما باشد.

دستبند طلا با طرح مربع یکی از بهترین دستبند هایی است که میتواند مورد پسند بانوان قرار گیرند،و به عنوان هدیه ای مناسب برایشان تهیه نمود.اما همانطور که میدانید قیمت طلا روزانه و به صورت لحظه ای در حال تغییر بوده و هست، شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستبند طلای زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری، به صورت لحظه ای و روزانه به بخش فروشگاه ما مراجعه نمایید و همچنین از دیگر محصولات ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *