دستبند طلا با طرح ماه


طرح ماه ، طرحی بسیار پرطرفدار و محبوب میان زیورآلات و بدلیجات زنانه می باشد و ترکیب آن با طرح هایی مانند قلب ، ستاره و یا اشکال دیگر بسیار جذاب و زیبا میشود . اغلب خانم ها و دختران جوان به این طرح علاقه دارند به همین علت شما میتوانید از این مدل برای کادو دادن استفاده کنید. در این مطلب میخواهیم مدل های مختلف و زیبای دستبند طلا زنانه با طرح ماه را به شما معرفی کنیم .

اولین مدلی که میخواهیم به بررسی آن بپردازیم از طلای سفید ساخته شده و دارای آویز ماه و ستاره می باشد. همانطور که گفته شد ترکیب طرح ماه با اشکال دیگر بسیار رایج است و همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید ترکیب آن ها بسیار میتواند ترکیب جذاب و زیبایی باشد.

دستبند طلا با طرح ماه با طلای سفید

طرح دومی که قصد معرفی آن را به شما داریم طرحی تقریبا مانند طرح قبلی که به شما معرفی کردیم دارد. این دستبند از طلای سفید و یک آویز طرح ماه با ستاره های توخالی ساخته شده است.

دستبند طلا با طرح ماه زنانه

نمونه دستبند طلا با طرح ماه

طرح سومی که برای معرفی به شما مد نظر گرفته ایم از طلای زرد ساخته شده و بسیار ظریف و دوست داشتنی است . این دستبند از یک آویز ماه با نگین های صورتی رنگ ساخته شده و به راحتی با دستبند های دیگر ست میشود.از این دستبند میتوانید در مهمانی های خاص خود استفاده کنید و زیبایی استایل خود را دو چندان کنید.

مدل اخری که میخواهیم به بررسی آن بپردازیم از طلای سفید به همراه جواهر ساخته شده است. این طرح همانطور که در عکس مشاهده میکنید طرح ماه به همراه ستاره می باشد که از هر طرف آنها دو زنجیر خارج شده که دستبند را کامل میکند. آویز ماهی که این دستبند دارد دارای نگین های نسبتا ریزی می باشد که زیبایی آن را دوچندان کرده است.دستبند طلا فانتزی با طرح ماه

قیمت دستبند طلا با طرح ماه زنانه

همانطور که میدانید قیمت طلا به صورت روزانه و لحظه ای در حال تغییر بوده و به همین دلیل قیمت دستبند طلا زنانه به صورت روزانه در حال تغییر است ، اگر شما کاربران گرامی میخواهید قیمت به روز دستبند طلا زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری مطلع شوید میتوانید از بخش فروشگاه ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *