دستبند طلا با طرح قلب

دستبند طلا با طرح قلب : نحوه استفاده از دستبند در استایل شما بسیار تاثیر گذار است. امروزه طرح های بسیاری در بازار برای جواهرات وجود دارد یکی از محبوب ترین طرح ها در زیورآلات دستبند طلای زنانه با طرح قلب است. معرفی برخی مدلها با طرح قلب را در این نوشتار دنبال خواهیم نمود.

اولین طرحی که در تصویر زیر قابل مشاهده است از طلای زرد و جواهرات ساخته شده است. این دستبند دارای یک زنجیر نازک و دو قلب نزدیک به هم می باشد. زیبایی فزاینده این دستبند به سبب وجود جواهراتی است که روی دو قلب کار گذاشته شده است. از این دستبند میتوان در مهمانی های رسمی استفاده کرد.

دستبند طلا طرح قلب

دستبند زنانه طلا با طرح قلب

مدل بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم طرحی بسیار ساده و ظریف به همراه یک آویز قلب و هشت نگین زیبا می باشد. این دستبند از طلا ساخته شده و مناسب استایل های معمولی و اسپرت می باشد.

دستبند طلا با طرح قلب زنانه

یک دستبند ساده و ظریف،متشکل از یک زنجیره و چند قلب.زیبایی و ظرافت این طرح به همراه قیمت مناسب آن باعث فروش خوب آن گردیده است.خانمهای جوان با دیدن این طرح به سرعت احساساتی شده و خواهان داشتن این طرح خواهند بود.این طرح جذاب برای استایل ساده بسیار مناسب است.

دستبند طلا با طرح قلب زنجیری

طرح آخری که در عکس زیر قابل مشاهده است یکی از ساده ترین مدل های دستبند می باشد. این دستبندها اغلب مورد پسند خانم هایی که از زیورآلات ساده استفاده میکنند قرار میگیرد. این دستبند از طلای سفید ساخته شده و مناسب استایل های اسپرت است.

دستبند طلا با طرح قلب با طلای سفید

دستبندهای طلا با طرح قلب یکی از بهترین دستبندهایی است که مناسب خانم هاست و میتواند هدیه ای مناسب برای آنها باشد. اما همانطور که میدانید قیمت طلا روزانه و به صورت لحظه ای همیشه در حال تغییر بوده و هست ، شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستبند طلای زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری ، به صورت لحظه ای و روزانه به بخش فروشگاه ما مراجعه نمایید و همچنین از دیگر محصولات ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *