دستبند طلا با طرح ستاره

در میان بدلیجات و زیورآلات مختلف دستبند یکی از محبوب ترین هاست که روز به روز به طرح های آن اضافه میشود. در جواهرات یکی از طرح هایی که محبوبیت و طرفداران زیادی دارد طرح ماه و ستاره می باشد که در این مطلب می خواهیم به معرفی چند مدل دستبند طلا با طرح ستاره بپردازیم. طرح اول که در عکس زیر دیده میشود دارای یک زنجیر ساده و یک ستاره سفید رنگ بوده و از طلای زرد ساخته شده است.این دستبند اغلب مورد پسند خانم هایی قرار میگیرد که علاقه به استفاده از دستبند های ساده دارند.

دستبند طلا با طرح ستاره زنانه

طرح دوم این دستبند ، تقریبا مشابه مدل قبلی است. تنها تفاوت میان آن دو در تعداد ستاره ها در میان زنجیر دستبند است. این دستبند در سه رنگ رزگلد ، زرد و سفید در عکس زیر قابل مشاهده بوده و مناسب استایل های اسپرت و معمولی می باشد.

مدل های دستبند طلا با طرح ستاره

طرح سوم که در واقع یک دستبند طلای زنجیری است مربوط به دستبندی با دو ستاره کوچک و بزرگ است همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید بر روی ستاره بزرگ این دستبند یک حرف نوشته شده است که شما میتوانید با سلیقه خود آن را تغییر دهید. همچنین این دستبند دارای یک آویز قلب نیز می باشد که در زیبایی آن بی تاثیر نیست.مدل های دستبند طلا با طرح ستاره رزگلد

دستبند بعدی نیز طرحی تقریبا ساده دارد. این دستبند از یک زنجیر و یک ستاره که بر روی آن حروف انگلیسی نوشته شده است ساخته شده و در سه جنس رز گلد ، طلای زرد ، طلای سفید ساخته شده است.

دستبند طلا با طرح ستاره تکی

مدل چهارمی که برای معرفی به شما آماده کرده ایم از یک زنجیر ساده ، یک آویز حرف انگلیسی و یک ستاره که با نگین های ریز طراحی و ساخته شده است. این دستبند از طلای سفید ساخته شده است و از دستبند های فانتزی پرفروش به شمار می رود.

دستبند طلا با طرح ستاره و حرف انگلیسی

مدل اخر که در عکس زیر قابل مشاهده است دارای قسمتی النگو شکل بوده و قسمت روبرویی دستبند از ترکیب چند ستاره با طرح های مختلف ساخته شده است. این دستبند طلای زنانه که از طلای سفید ساخته شده است با وجود نگین های ریز و درشت می تواند تاثیر بسزایی بر روی استایل شما داشته باشد.

دستبند طلا با طرح ستاره متنوع

دستبند طلا با طرح ستاره یکی از بهترین دستبند هایی است که مناسب خانم ها بوده و میتواند هدیه ای مناسبی برایشان باشد. اما همانطور که میدانید قیمت طلا روزانه و به صورت لحظه ای همیشه در حال تغییر است، شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستبند طلای زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری ، به صورت لحظه ای و روزانه به بخش فروشگاه ما مراجعه نمایید و همچنین از دیگر محصولات ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *