دستبند طلا با طرح تاج

امروزه طرح های بسیار متنوعی برای زیورآلات به خصوص دستبند طلا مردانه و دستبند طلا زنانه در بازار وجود دارد یکی از خاص ترین طرح های مربوط به دستبند طلا با طرح تاج بوده که برخی مدل های آن بسیار جذاب و زیبا بوده و طرفدار زیادی میان دختران و خانم های جوان دارد.

اولین طرحی که برای معرفی به شما عزیزان آماده کرده ایم مربوط به عکسی است که در پایین قابل مشاهده است. این دستبند که طرحی النگو مانند دارد قسمتی ساده و قسمتی با طرح تاج می باشد . همانطور که در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید وجود نگین های ریز و درشت بر روی این النگو بر زیبایی آن بی تاثیر نبوده .دستبند طلا شکل تاج

مدل جدید دستبند طلا با طرح تاج

مدل دوم این دستبند که به بررسی آن می پردازیم طرحی بسیار جذاب و زیبا دارد. این دستبند از یک زنجیر ظریف و آویز تاج به همراه نگین و جواهرات بسیار زیبا ساخته شده است که زیبایی آن را دوچندان کرده است. همانطور که در عکس زیر میبینید این دستبند دارای طرح خاصی می باشد به همین علت اغلب مورد پسند خانم هایی قرار میگیرد که از بدلیجات با طرح های پیچیده و خاص استفاده میکنند.

دستبند طلا طرح تاج

مدل بعدی مربوط به دستبندی از جنس طلای زرد بوده که آویز بسیار زیبا با طرح تاج دارد. وجود نگین های روی آویز این دستبند در زیبایی آن بی تاثیر نبوده و همانطور که در عکس مشاهده میکنید ظرافت این دستبند جذابیت آن را دوچندان کرده است.

دستبند طلا تاج دار

قیمت دستبند زنانه با طرح تاج

با توجه به تغییر قیمت طلا به صورت لحظه ای و نوسانات قیمت ، قیمت دستبند طلا زنانه و قیمت دستبند طلا پهن به صورت روزانه در حال تغییر است و شما میتوانید به صورت روزانه و لحظه در سایت تغییرات قیمت را در بخش فروشگاه مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *