دستبند طلا با طرح انار

دستبند ها جز بدلیجاتی هستند که هر خانم و یا دختر جوانی از آن استفاده میکند و در بازار طرح ها و مدل های مختلفی دارد. در این مطلب میخواهیم یکی از فانتزی ترین مدل ها ، دستبند طلا زنانه با طرح انار را بررسی کرده و طرح های پرفروش آن را به شما معرفی کنیم

اولین طرحی که برای معرفی به شما مد نظر داریم ، از ترکیب طلا و سنگ ساخته شده . این دستبند از سنگ های زرشکی رنگ ساخته شده و یک آویز انار شکی از جنس طلای زرد دارد.اندازه این دستبند از دو نخ قسمت پشتی دستبند تنظیم میشود و به همین علت این دستبند میتواند مناسب اکثر دست ها و سایز ها باشد.

دستبند طلا با طرح انار قرمز رنگ

مدل دومی که در عکس زیر قابل مشاهده است یک زنجیر ظریف و ساده ، به همراه یک آویز اناری که با نگین های قرمز رنگ تزیین شده است ساخته شده . این دستبند از طلای سفید ساخته شده و طرح ساده ای که دارد در جذابیت آن بی تاثیر نبوده. از این دستبند میتوان در استایل های معمولی و یا در مهمانی های معمولی استفاده کرد.

دستبند طلا طرح انار زنانه

مدل های دستبند طلا با طرح انار

طرح سومی که می خواهیم به شما معرفی کنیم یک زنجیر نازک به همراه آویزی از انار می باشد. همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید آویز این دستبند دارای نگین های کوچک در رنگ های مختلف می باشد که جذابیت آن را دو چندان کرده است. در کنار این دستبند میتوانید از زنجیر های ساده و یا زنجیر هایی با آویز هایی همرنگ نگین های انار ، استفاده کنید.

طرح آخری که برای معرفی به شما عزیزان آماده کرده ایم مورد پسند کسانی قرار می گیرد که در انتخاب بدلیجات به سراغ مدل های خاص و پیچیده میروند. دستبند بعدی از طلای سفید ساخته شده اند و با توجه به استایل شما میتواند مناسب مهمانی های رسمی نیز باشد.

دستبند طلا با طرح انار با طلای سفید

خرید دستبند زنانه با طرح انار

حتما شما نیز میدانید که هدیه دادن در زندگی میتواند خوشحالی را برای شما به ارمغان می آورد ، گاهی شما با هدیه دادن به همسر ُ مادر خواهر و یا … میتوانید شخص را سورپرایز کنید. گلدر کالا به شما سفارش و خرید دستبند طلای زنانه و خرید دستبند طلای پهن را به شما پیشنهاد میدهد. که میتوانید برای مشاهده محصولات به بخش فروشگاه ما بروید و از دستبند ها دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *