دستبند طلا با سنگ

دستبند طلا با سنگ : محبوبیت دستبندها به نسبت گذشته رو به فزونی گذاشته است و هر روز به متقاضیان آن نیز افزوده می گردد.تنوع سلیقه و بروز سلایق جدید در بازار خرید و فروش دستبند تاثیر بسزایی داشته است.

اینک برای معرفی دستبندهایی که در آنها از سنگ استفاده شده است و از پر طرفدارترین دستبندها است شروع می کنیم:

اولین دستبندی که برای معرفی به شما آماده کرده ایم دارای سنگ های زرشکی و یک آویز طرح درخت می باشد. ظرافتی که در طرح درخت این دستبند رعایت شده زیبایی و جذابیت آن را دوچندان کرده است.با تمام سادگی جذابیتی ویژه داشته و مورد پسند جوانان بسیاری قرار می گیرد.

دستبند طلا با سنگ طرح درخت

قیمت دستبند طلا با طرح سنگ

طرح دومی که در تصویر شما مشاهده می کنید دارای سنگ هایی بسیار زیبا هستند که به رنگ سرخابی بوده و یک زنجیر طلا در بین آنها و طرحی که روی آن بوده وجود دارد. این دستبند نیز طرحی تقریبا مشابه طرح دستبند قبلی دارد و در زمره دستبندهای نسبتا محبوب به حساّب می آید.

دستبند طلا با سنگ با اویز صلیب

خرید دستبند طلا سنگ

مدل سومی که برای شما آماده کرده ایم یک دستبند ظریف و ساده به همراه سنگ های کوچک سفید و قرمز می باشد. همچنین میان زنجیر و سنگ های ظریف این دستبند یک پلاک نازک طلا با طرح قلب طراحی شده که در زیبایی این دستبند تاثیر قابل توجهی داشته و مورد جلب نظر خریداران قرار می گیرد.

دستبند طلا با سنگ طرح قلب

حسن ختام دستبندها یک طرح از دسته دستبندهای زنجیری است با سنگ ها و نگین های ریز به رنگ سیاه با پلاک گل استفاده شده در میان تاج دستبند، طرح و رنگ این دستبند به گونه ای است که خریداران گرامی می توانند با هر لباسی آنرا ست نموده و از ترکیب لباس و دستبند خود نهایت لذت و شادی را کسب نمایند و از نمایانی ویژه ای در لباس و دستبند خود بهره ببرند.

دستبند طلا با شرح گل

همچنین برای اطلاع از قیمت های محصولات به بخش فروشگاه و قیمت دستبند طلا زنانه مراجعه کرده و دیگر محصولات سایت را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *