دستبند طلا با سنگ


 

دستبند طلا با سنگ : دستبند ها امروزه جزو یکی از محبوب ترین زیور آلاتی هستند که خانم ها از آنها استفاده میکنند و به دلیل طرح های مختلف و متنوعی که دارند محبوبیت بسیار خوب و بالایی دارند. امروز میخواهیم برای شما دستبند هایی را معرفی کنیم که از طرح سنگ استفاده کرده اند و طرحای بسیار ظریف و زیبایی دارند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نمونه ای از محصولات دستبند های طلا با طرح سنگ را مشاهده نمایید. اولین دستبندی که برای معرفی به شما آماده کرده ایم دارای سنگ های زرشکی و یک آویز طرح درخت می باشد . ظرافتی که در طرح درخت این دستبند رعایت شده زیبایی و جذابیت آن را دوچندان کرده است.دستبند طلا با سنگ طرح درخت

قیمت دستبند طلا با طرح سنگ

طرح دومی که در تصویر شما مشاهده می کنید دارای سنگ هایی بسیار زیبا هستند که به رنگ سرخابی بوده و یک زنجیر طلا در بین آنها و طرحی که روی آن بوده وجود دارد. این دستبند نیز طرحی تقریبا مشابه طرح دستبند قبلی دارد و در میان دستبند های دیگر نسبتا محبوب به حساّب می آید.

دستبند طلا با سنگ با اویز صلیب

مدل های جدید دستبند با طرح سنگ

مدل سومی که برای شما آماده کرده ایم یک دستبند ظریف و ساده به همراه سنگ های کوچک سفید و قرمز می باشد. همیچنین میان زنجیر و سنگ های ظریف این دستبند یک پلاک نازک طلا با طرح قلب طراحی شده که در زیبایی این دستبند بی تاثیر نیست.

دستبند طلا با سنگ طرح قلب

طرح آخری که برای شما کاربران میخواهیم معرفی کنیم تقریبا شبیه به نمونه های بالایی بوده ، این دستبند در دسته محصولات دستبند زنجیری قرار دارد که در آن از نگین و سنگ های سیاه با پلاکی گل استفاده شده است که شما میتوانید از این دستبند در هر جایی استفاده کنید و به دلیل ظرافت و رنگ بسیار خوبی که دارد میتوانید با هر لباسی آن را ست کرده و استفاده کنید.

دستبند طلا با شرح گل

همچنین برای اطلاع از قیمت های محصولات به بخش فروشگاه و قیمت دستبند طلا زنانه مراجعه کرده و دیگر محصولاتی که در سایت وجود دارد را مشاهده نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *