دستبند طلای چشم نظر

دستبند طلا چشم نظر زنانه : بدون شک تا به حال اصطلاح چشم زخم یا چشم نظر را شنیده اید خصوصا در فرهنگ ما ایرانی ها این عبارت تقریبا استفاده روزانه دارد. این بدین معناست که انسانی به یک چیز یا شخص دیگر نگاه حسد آمیزی دارد. اما مردم در زمان های گذشته به عقیده خودشان راه هایی برای مقابله با چشم نظر داشته اند روش هایی مثل دعا خوانده گردن انداختن سوره هایی از قرآن و استفاده از زیور الاتی که سنگی با طرح خاص مانند چشم دارند..

دستبند طلا چشم زخم زنانه

مردم در منطقه خاورمیانه به این موضوع باور شدیدی دارند و همین باعث شده تا زیورالات و جواهرات اعم از دستبندها و گردنبند های متنوع برای جلوگیری از چشم خوردن را بسازند. اما استفاده از دستبند ها در این میان به دلیل سبکتر بودن شن بسیار بیش تر بوده  و این مسئله باعث طرح دستبندهای چشم نظری بسیار زیبایی در سال های اخیر شده است.

دستبند طلای چشم زخم

خرید دستبند طلا زنانه چشم نظر

جنس سنگ هایی که در این دستبند ها به کار میرود طی سالیان دراز تغییر کرده و متنوع تر شده . در گذشته از سنگ فیروزه برای ساخت دستبند طلای چشم زخم استفاده میشده ولی امروزه از سنگ های قیمتی نظیر عقیق و آکوامارین و کوارتز و …. هم در ساخت این جواهرات استفاده می شود. نکته خوب راجع به دستبند طلای چشم نظر این است که افرادی هم که به چشم زخم اعتقادی ندارند هم به دلیل زیبایی غیر قابل وصف برخی از طرح های این مدل دستبند ها از آنها استفاده می کنند. در این زمینه هم دستبند طلا مردانه و هم دستبند طلا زنانه و انواع مختلفی نظیر دستبند طلا زنجیری هم می توان یافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *