دستبند طلای هرمس

دستبند طلای هرمس : برندی با 180 سال سابقه در تولید محصولات لاکچری اعم از چرم، لباس زنانه و مردانه و کراوات های مختلف،ساعت،عطر،کفش، فلزات مینا کاری شده، وسایل دکوراسیون هنری، ظروف میز غذاخوری و جواهرات به خصوص دستبند های طلا و نقره می باشد.این برند در ابتدا وسایل مورد نیاز اسب ها را تولید می کرد. اما تاریخچه ساخت دستبندهای منحصر به فرد این برند به سال های آغاز کارش بر نمی گردد بلکه پس از چندین سال شروع به طراحی جواهرات کرده است.

نمونه محصولات سایت
arrow_forward adjustدستبند زنانه + ارسال رایگان با بیمه

دستبند طلای هرمس click clack 

این نمونه دستبند طلای زنانه یکی از معروف ترین مدل های این دستبند می باشد. اما جالب است بدانید که نام این دستبند نام رسمی آن نیست و در واقع این اسم توسط طرفداران بی شمار برند به آن داده شده است در حقیقت نام آن دستبند H هرمس است. این مدل یک H  برجسته دارد که نقش قلاب را در دستبند ایفا می کند که به دو طرف دستبند مینا کاری شده گیر می کند. تنها دلیلی که باعث شد این دستبند به این نام معروف شود صدای جذاب آن هنگام باز و بسته شدن بود. این دستبند طلای هرمس در سه سایز مختلف و طرح های میناکاری شده متفاوت و با طلا و نقره و طلای رزگلد قابل دسترس می باشد.

دستبند طلای هرمس click clack

دستبند هرمس طرح اسب زنانه

همه چیز برای این برند شاهکار با اسب و به خاطر اسب شروع شد. و این اسب هم چهار نعل به گهواره خودش بازگشته این بار به شکل یک دستبند طلای مردانه و هم زنانه بسیار زیبا. اسب نماد سنگینی و وقار و نماد وفاداریست، این دست بند همه را در خود جا داده است. دستبندهای این برند بسیار ظریف و حساسند بنابراین نباید در هر موقعیتی انداخته شوند با تمیز کردن دستبند طلا هرمس در نگهداری آن موثرتر باشید.

دستبند هرمس طرح اسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *