دستبند طلای سفید

دستبند طلای سفید : در گذشته هرگاه اسم طلا برده می شد همه به طلای زرد رنگ فکر می کردند. اما با تکنولوژی امروز و پیش رفتی که در این مهم رخ داده است ،طلای سفید هم به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کرده است. برای ساخت هر نوع زیورآلاتی می توان از طلای سفید استفاده کرد.حال سعی خواهیم نمود شما با دستبند های ساخته شده از طلای سفید بیشتر آشنا شوید.

انواع دستبند طلای سفید زنانه

همانطور که آگاهید با اضافه کردن فلزهای متنوع به طلای زرد خالص و به دست آوردن آلیاژهایی با خصوصیات جدید میتوانیم زیورآلات جدیدی بسازیم. خوشبختانه این نمونه طلا در بین تمام بانوان در سنین مختلف از محبوبیت فراوانی برخوردار است. از جمله زیورآلاتی که  قابلیت استفاده در هر زمان و مکانی را دارد می توان به دستبند اشاره کرد. در زمان خرید دستبند طلا باید چه نکاتی را در نظر داشته باشیم باید با طلای سفید و ویژگی هایش آشنا باشیم.

چرا که درصد بالایی از افراد از تفکیک طلا از یک فلز دیگر ناتوان هستند؟علت این مشکل فقط در این است که راه تشخیص دادن طلا از سایر فلزها را نمی شناسند. بعضی اعتقاد دارند که طلای سفید همان پلاتین است که این باور از ریشه غلط است و در حقیقت ؛دو فلز با خصایص کاملا متفاوت هستند. طلای سفید با آلیاژ شدن طلای زرد با پالادیوم و یا آلیاژی از نیکل به دست می آید و بعد با نقره ؛نقره استرلینگ،رودیم، و یا پلاتین پوشش نازکی می گیرد.

خرید دستبند های طلای مدل سفید

دستبند های سکه ای یکی از بهترین دستبند هایی است که مناسب خانم ها بوده است و میتواند هدیه ای مناسب برای آنها باشد. اما همانطور که میدانید قیمت طلا روزانه و به صورت لحظه ای همیشه در حال تغییر بوده و هست، شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستبند طلای زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری، به صورت لحظه و روزانه به بخش فروشگاه ما مراجعه نمایید و همچنین از دیگر محصولات ما دیدن کنید.

انواع دستبند طلای سفید

سایز و نوع دستبند در انواع طرح ها و در سایز های بسیار متفاوتی هم برای آقایان و هم برای خانم ها در بازار موجود است. دستبند طلای زنجیری این مدل دستبند کلاسیک است و نمونه های ساخته شده از طلای سفید از پرطرفدارترین ها هستند. به طور معمول از یک زنجیر ساده و بی طرح و یا از یک زنجیر بیزانسی ساخته می شوند. این دستبندها مدل های بسیار زیادی دارند و دسته فراوانی از زنجیرهای ساده و با ظرافت تا ضخیم و وزین را مشمول می شوند. دستبند حلقه ای این نمونه دستبند به صورت حلقه ای از طلای سفید است. این دستبند حلقه ای در انواع ظریف تا عریض پیدا می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *