خرید گردنبند طلا عروس

از محبوب ترین خریدهای مراسم عقد و عروسی خرید گردنبند طلا عروس است. خریدی که بسیار جذاب بوده اما در عین حال نگرانی و دغدغه های مخصوص خود را دارد . برای عروس مدل سرویس طلای مدنظر و برای داماد قیمت از دغدغه های مهم در خرید آویز طلا است . برای خرید گردنبند انتخاب های بسیاری وجود دارد از جمله طلای زرد ، طلای سفید ، طلای نگین دار ، طلای مروارید دار ، طلای زمرد دار و … پس برای اینکه در انتخاب سرویس طلا دچار سردرگمی نشوید اول مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

راهنمای خرید گردنبند طلا عروس

برای اینکه زیور مناسب انتخاب کنید بهتر است ابتدا درباره ترند روز و طلا و جواهراتی که مد شده است اطلاعاتی کسب کنید‌. از طلا فروشی های مطمئن و معتبر خرید کنید تا طلای با کیفیتی خریداری کنید و از بابت کیفیت و جنس جواهرات خیالتان راحت باشد همچنین یادتان نرود که حتما از فروشنده شناشنامه طلای خود را دریافت نمایید.

نکات مهم گردنبند طلا عروس

یکی دیگر از ویژگی های گردنبند طلا عروس  مناسب این است که طوری باشد که با لباس های مختلف شما ست شود و نوع قرار گیری گردنبند سرویس طلای شما روی سینه تان به گونه ای باشد که با یقه لباس مدنظر شما تداخلی پیدا نکند. رنگ پوست هم از نکات دیگری است که در هنگام خرید زیورآلات عروس باید به آن توجه داشت ، باید با توجه به رنگ پوست خود رنگ اویز خود را انتخاب کرد تا زیبایی خود را نشان دهد‌.

مدل های نگین دار و درشت تر در زیور باعث میشود که گردنبند روی گردن شما جلوه ی بیشتر داشته باشد پس برای عروس خانم هایی که به دنبال جلوه بیشتر گردنبند خود هستند سرویس طلای نگین دار میتواند پیشنهاد مناسبی باشد‌. از ملاک های دیگری که در انتخاب گردنبند مناسب باید در نظر داشت حالت صورت است مثلا افرادی که دارای صورت کشیده و لاغر می باشند بهتر است از گردنبند های کوتاه استفاده کنند و افرادی که حالت صورتشان گرد و پر است از گردنبند های بلند و آویز استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *