خرید دستبند طلا برای عروس

در میان انواع  زیورآلات دستبند ها را می توان یکی از مخبوب ترین ها به حساب اورد چرا که یک دستبند طلا سفید یا رزگلد با طرحی منحصر به فرد می تواند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنید. هم مدان و هم زنان از انواع دستبند ها استافده می کنند اما در میان بانوان و خصوصا تازه عروس ها خرید یک دستبند طلا زنانه با طراحی فوق العاده زیبا که با لباس عروسشان ست شود و خود را به خوبی نشان دهد می تواند  بسیار سخت باشد. در ادامه این مقاله راهنمای خرید دستبند طلا برای عروس را  آورده ایم تا با آن بتوانید در خرید زیور خود بهتر عمل کنید.

راهنمای خرید دستبند طلا برای عروس

مسلما اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید رنگ پوست عروس بوده و اینکه چه رنگ طلایی با پوست وی خوانایی بیشتری دارد. مهم تر از رنگ پوست نوع و رنگ لباس عروس است که نقشی بسیار تعیین کننده در استایل دیگر زیورآلات نیز دارد. برای مثال اگر با یک لباس سفید رنگ طلای سفید استفاده کنید بسیار بهتر از طلای زرد و یا رزگلد است.

از دیگر موارد مهم نوع آرایش عروس است و رنگ مواد آرایشی به کار رفته در صورت وی. همانطور که هر لباسی به فرم بدنی خاصی می آید پس برای خرید دستبند نیز باید به این نکته توجه داشت که هر دستبندی به فرم دست و مچ دست خاصی می آید مثلا دست هایی که ظریف و کوچک هستند نباید از دستبند های پهن و بزرگ استفاده کنند زیرا جلوه زیبایی ایجاد نمی کند. اگر تن رنگی پوست شما رو به گرمی برود بهتر است از دستبند هایی که از طلای زرد ساخته شده اند استفاده کرد و اگر تن پوست شما به سمت سردی می رود دستبند های طلای سفید میتواند جلوه ی زیباتری به دستان شما ببخشد.

فروش دستبند های طلا زنانه مناسب عروس با طرح های بسیار زیبا در انواع مختلف طلا در فروشگاه زیورالات گلدرکالا.

در ضمن باید به الگویی که روی لباس است نیز دقت کنید برخی الگو ها دستبند های زنجیری را بهتر نشان می دهند و برخی دستبند های ساده. ضمنا بسیاری از افرد سعی می کنند نوعی از زیورالات را برای شب عروسی خریداری کنند که پس آن شب نیز بتوانند با دیگر لباس ها و استایل های ارایشی استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *