تمیز کردن دستبند طلا

برای تمیز کردن دستبند طلا شما دچار زحمت جندانی نخواهید شد.شما می توانید به راحتی درخشندگی و براقی را به دستبند طلا را که خاک و دود گرفته باز گردانید. در ادامه با 5 روش بسیار موثر که در تمیز کردن دستبند طلا زنانه و مردانه ، دستبند طلا زنجیری و … هستند آشنا می شوید.اصولا طلا کمتر نیاز به تمیز کردن پیدا می کند. طلا در طول زمان تغییر رنگ نمی دهد و غیر قابل استفاده نمی شود و یکی از دلایل بالا بودن قیمت این فلز زیبا پایداری این فلز است. 

آموزش تمیز کردن دستبند طلا

کمی مایع ظرفشویی در آب ریخته و آن را حرارت دهید . پس از گرم شدن محلول دستبند خود را درون آن انداخته و با مسواک یا فرچه نرم آرام آن را تمیز کنید. هرگز از مسواک زبر استفاده نکنید زیرا باعث آسیب دیدن طلا می شود . پس از مرحله برس زدن دستبند تان را با آب داغ بشویید و سپس خشک کنید و با پارچه ای از جنس جیر آن را جلا دهید.

آموزش تمیز کردن دستبند طلا

دستبند طلا را چگونه تمیز کنیم

در این روش شما می توانید از خمیر دندان برای تمیز کردن دستبندتان استفاده کنید. ابتدا مقدار مناسبی خمیر دندان روی یک مسواک نرم بریزید و به آرامی روی دستبند تان بکشید، سپس آن را با آب بشویید و خشک کنید. از این طریق شما می توانید با  آبلیمو و مقداری مایع ظرفشویی طلاهای خود را شستشو داده و خشک کنید.

ابتدا پودر صابون و آمونیاک و الکل تهیه کنید. صابون را درون آب داغ بریزید و چند قطره آمونیاک به آن اضافه کنید( آمونیاک بوی بسیار بدی دارد) دستبندتان را در محلول بیندازید و با یک مسواک نرم دستبند طلا را تمیز کنید سپس آن را بشویید و خشک کنید.پس از خشک شدن دستبند خود را درون الکل گذاشته و بعد آبکشی کنید.

همچنین شما کاربران میتوانید به بخش فروشگاه مراجعه کرده و قیمت دستبند طلای زنانه و قیمت دستبند طلای زنجیری را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *