تعیین سایز دستبند و النگو


نکاتی در خربد دستبند طلا هستند که باید رعیات شوند. شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده که میخواهید خرید اینترنتی انجام دهید و دستبند طلا زنانه یا مردانه ای سفارش دهید اما بیشترین نگرانی شما در این بوده است که در سایز آن اشتباه نکرده باشید در این مطلب میخواهیم نحوه تعیین سایز دستبند و النگو را توضیح دهیم. تعیین سایز دستبند ابتدا یک متر آماده کرده و با استفاده از متر دور مچ خود را از جایی که استخوان رشد کرده اندازه بگیرید.

برای اندازه گیری متر را به دست خود کاملا بچسبانید تا اندازه گیری شما دقیق باشد. اندازه گیری را میتوانید با نوار کاغذی هم انجام دهید و سپس با خط کش یا متر اندازه دست خود را بدست بیاورید. حال که عدد به دست آمده را با توجه به توضیحات با یکی از اعداد زیر جمع کنید. دستبند جذب دست : 0.5 تا 1 دستبند با اندازه معمولی : 2 تا 2.5 دستبند آزاد : 3

نحوه تعیین سایز النگو زنانه

برای تعیین سایز النگو مناسب دست خود ابتدا انگشتان دست خود را به هم چسبانده و انگشت کوچک را در کنار انگشت شصت خود قرار دهید. سپس با استفاده از یک متر قسمتی از دست خود که عرض بیشتری دارد را اندازه گیری کنید. عدد بدست آمده را با لیست زیر مقایسه کنید و برای انتخاب النگو ، النگویی را انتخاب کنید که نیم سانتی متر از سایز های لیست زیر بزرگتر باشد.

اگر سایز دستبندی که انتخاب کرده اید بین دو سایز است با توجه به سلیقه خود در آزاد بودن یا جمع و جور بودن دستبند یکی را انتخاب کنید. قطر 5.4 سانتی متر : سایز 2.2 یا 1 قطر 5.72 سانتی متر : سایز 2.4 یا 2 قطر 6.03 سانتی متر : سایز 2.6 یا 3 قطر 6.35 سانتی متر : سایز 2.8 یا 4 قطر 6.67 سانتی متر : سایز 2.10 یا 5 قطر 6.99 سانتی متر : سایز 2.12 یا 6 قطر 7.3 سانتی متر : سایز 2.14 یا 7

تعیین سایز دستبند و النگو کودک

لیست زیر مربوط به سایز های کودک شش ماهه تا 13 ساله می باشد . شش ماهه : ده سانتی متر هفت ماهه تا یک سال : 11.5 سانتی متر 2 تا 5 ساله : 14 سانتی متر 6 تا 8 ساله : 15 سانتی متر 9 تا 13 ساله : 16.5 سانتی متر البته این نکته نیز لازم به ذکر است که اندازه های ذکر شده نسبی بوده و دقیق نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *